Apartament Kapitański

Komfortowy, klimatyczny i przestronny (80 m2), blisko zarówno plaży centralnej jak i centrum Kołobrzegu.

Dwupokojowy dla czterech osób w cenie, możliwe dostawki dla 3 osób dodatkowych (płatne 50 zł/osobę/dobę). Bardzo komfortowy o powierzchni 80m², w wyjątkowej lokalizacji (ul. Pomorska 2) – 400m od bulwaru wzdłuż plaży centralnej, 200m od centrum miasta, 300m od dworca PKP. Bardzo słoneczny, narożny z widokowym i oszklonym balkonem z otwieranymi oknami. Na zewnątrz budynku miejsca bezpłatne postojowe, w tym na przynależnym podwórku. Apartament jest w stylu morsko-marynarskim, gości wita Kapitan – figura od której Apartament zaczerpnął swą nazwę.

Apartament Kapitański i Bosmański sąsiadują ze sobą, funkcjonują oddzielnie i mogą być połączone w jeden apartament o łącznej powierzchni 130m² dla maksymalnie 12 osób dorosłych z dziećmi.

Apartament jest wyposażony w ręczniki.

Doba hotelowa zaczyna się o godz 16:00 a kończy o 10:00, w miarę możliwości dostosowujemy się do preferencji Gości odnośnie pory przyjazdu/wyjazdu.

Szczegóły

Dostępność

Formularz rezerwacji

Wymagane pola *Zarezerwuj z 1 dostępnych kwater.

Apartament Kapitański jest dostępny dla wybranych dat.

1 Opinia

Rated 5 out of 5 based on 1 review.
Oceń apartament
Rated 5 out of 5 based on 1 review. Czystość
Rated 5 out of 5 based on 1 review. Lokalizacja
Rated 5 out of 5 based on 1 review. Obsługa
Rated 5 out of 5 based on 1 review. Wnętrze

Oceniasz "Apartament Kapitański"

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *  1. Rated 5 out of 5.

    Polecam ten apartament. Czysto,duża przestrzeń,wszędzie blisko, na plażę czy do zwiedzania miasta. Na wyposażeniu wszystko co najpotrzebniejsze. Bardzo dużym dodatkiem do apartamen… Read more